Zeytinburnu Evden Eve Nakliye

Hemen Fiyat Teklifi Alın Üstelik ücretsiz!

Eşyaların bulunduğu adres.
Eşyaların taşınacağı adres.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye

Emsar Nakliyat firması olarak uzun yıllardır İstanbul'un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz, yıllardır verdiğimiz kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sayesinde birçok referans ile yolumuza devam etmekteyiz. Nakliyat bölgelerimizin arasında olan Zeytinburnu ilçesinde güvenilir ve bütçenizi aşmayacak bir Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Emsar Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Zeytinburnu için verdiğimiz nakliyat hizmetlerini tanımlayacak olursak başlıca; Nakliye Sözleşmesi, Nakliyat Sigortası, Ambalajlama, Paketleme ve Montaj/Demontaj. Bu hizmetlerden kısaca biraz sizlere bahsedelim. 

Nakliye Sözleşmesi

    Nakliye sözleşmesi müşteri ve nakliye firmasının haklarını koruyan anlaşılan fiyat üzerine belirlenen hizmetlerine verildiğini nitelendiren bir belgedir. Taraflardan herhangi bir hoşnut olunmayan durum olduğu taktirde bu sözleşmeyi göstererek anlaşılan ve müşterinin talep ettiği hizmetin niteliklerini göstererek verilen hizmetin tam karşılığını alabilir.

Nakliyat Sigortası

    Nakliyat sigortası sayesinde maddi veya manevi fiyatı yüksek olan eşyalarınızı belirleyerek bu kapsamda herhangi bir zarar aldığı durumlarda bu zararın sigorta tarafından karşılanmasıdır. Müşteri isteğince uygulanır zorunlu değildir bu tarz işlemlerdeki amaç müşterinin içinin rahat olmasıdır. Fakat Emsar Nakliyat olarak sizlere eşyalarınızın güvenilir ellerde olduğunun garantsini veriyoruz. Bizimle çalışıyorsanız gözünüz arkada kalmasın.

Ambalajlama ve Paketleme

     Nakliye işlemleri esnasında en özenle yapılması gereken işlemlerden birisi ise ambalajlama ve paketleme olucaktır. Zeytinburnu Nakliyat hizmetimiz içerisinde müşteri talebine göre bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Eşyaların ambalajlanması, kolilenmesi, paketlenmesi neden çok önemli bir husustur ? Sebebi taşıma işlemi esnasında deforme olmuş paketler eşyaların zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu işlemi nakliye sektöründe uzun yıllar çalışmış bu konuda profesyonel personellerimiz tarafından gerçekleştirilmesi eşyalarınız açısından önem taşımaktadır. 

Montaj ve Demontaj

    Ahşap eşyalarınız, dolaplarınız, montaj veya demontaj işlemi gerçekleştirilmesi gereken eşyalarınız için bu konuda profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Makine ve eşyalarınız için konu hakkında deneyimli bir personel ve ahşap eşyalarınız için işinin ehili bir marangoz ile birlikte çalışmaktayız. Zeytinburnunda güvenilir ve sağlıklı bir nakliye hizmeti için bütün bunların gerekliliği ve bizim bu gerekliliklere yeterliliklerimiz tamdır. Emsar Nakliyat ile çalışın eşyalarınız için endişelenmeyin. 

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, fiyat bilgisi almak istiyorsanız, evden eve nakliyat konusunda danışmaya ihtiyacınız varsa Emsar Nakliyat'a ulaşın.
+90 (212) 515 56 10 | +90 (532) 348 13 46