Müşteri Yorumları

Hakkımızda daha iyi bilgi edinebilmeniz için bizimle çalışan müşterilerimizin aldıkları hizmet hakkında fikirleri.

6 Yorum

Avatar

Barış G

2015-10-09 18:23:36 -

Beşiktaş-Kadıköy: Gerçekten kusursuz bir taşınma deneyimi oldu. Gözümde çok büyüyen taşınma işlemini Emsar nakliyat çok kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Tüm Emsar nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum.

Avatar

Sıddık Şahin

2016-04-28 17:39:09 -

Benim gibi uzun süre aradan sonra taşınma sorunu ile karşı karşıya kalanlar için faydası olması için görüşlerimi bildirmek istedim. Çünkü ben de internet ortamında tanıştığım Emsar Nakliyat sayesinde teklif aldığım, firmaların müşteri yorumları ve uygun fiyatından etkilenerek "Emsar Nakliyat"ı seçtim ve anlaştım. İki artı bir daireden yaklaşık 80 koli eşyam 3. kattan 3. kata merdivenle taşındı. Kütübhanemdeki kitapların da bulunduğu koliler çok ağır olmasına rağmen, gerek Zeki, Salih, Evren ve diğer kardeşlerin taşıdıklarını ben izlerken yoruldum. Evet taşıma sonunda küçük çaplı bazı sıkıntılar olsa da, eskimiş eşyalarımın çokluğu, kurulumu ve arkadaşların başarılı çalışmaları, yardımsever ve ilgilenmeleri karşısında canları sağolsun, helal olsun. Aldıkları parayı sonuna kadar helal ettiler. Tek üzülüp hayıflandığım, taşınmadan dolayı evimin müsait olmaması hasebiyle kardeşlere ikramda bulunamadım. Onlar da beni anlayışla karşılayacaklarını umut ediyorum. Tekrar taşınacak olsam veya taşınacak tanıdıklarıma ısrarla "Emsar Nakliyat"ı seçmelerini öneririm. Fi emanillah.

Avatar

Emin Pehlivan

2016-04-28 17:46:24 -

Fiyat ve kalite. Firma zamanında kapıdaydı. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. Her işte olduğu gibi ne beklediğiniz de önemli tabiki. Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmalarımdan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelirmisiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendirler sağolsunlar. İlgili ve tecrüeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

Avatar

Ayhan Şişman

2016-04-28 17:48:44 -

Öncelikle böyle bir hizmeti sundukları için site yönetimine teşekkür ediyorum. İlk taşınmam olduğu için bazı tereddütlerim vardı. Kimle ve neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Lakin Zeki Bey ve çalışma arkadaşları samimi tavırları ve profesyonel hizmetleri ile kafamdaki bütün soru işaretlerini silip attılar. Çalışanlar laf dinleyen ve işini önemseyen kişiler. Sizin eşyalarınızı sizden çok düşünüyorlar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Bundan sonraki gerek benim gerekse çevremdekilerin taşınma işlemlerinde çalışacağım yegane nakiye firması olarak kaldılar. Çok teşekkürler.

Avatar

Can Koçak

2016-04-28 17:49:25 -

Firma vaktinde geldi. Söylemediğimiz eşyaları bile sorunsuz taşıdılar. Çok memnun kaldım, zaten daha önceden bu firmayı kullanan arkadaşlar tavsiye etmişti ben de herkese Emsar nakliyatı tavsiye ederim.

Avatar

Pınar Akar

2016-04-28 17:49:54 -

Fiyat/hizmet oranına bakıldığında gayet mantıklı bir seçim. Kendilerine teşekkür ederim, zarar-ziyan olmadan her şeyi hallettiler. Bu firma ile taşınacaklara küçük bir not; paketlemeyi kendim yapacağım seçeneğini seçerseniz sadece büyük mobilyaların taşınacağı anlamına geliyor. Ben tüm cam eşyayı paketlemiştim ancak tencere-tava kalmıştı, ancak bu iş için tek bir koli bile getirmemişlerdi. Hepsini daha sonra ben kendim taşıdım. Keza kıyafetleri de öyle. Askıdaki elbise taşımak için dolapları yok, isterseniz ücreti karşılığında getiriyorlar.

Yorum Bırakın.

Firmamız hakkında müşterilerimizin daha iyi fikir sahibi olabilmesi için yorumlarınıza ihtiyacımız var. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, fiyat bilgisi almak istiyorsanız, evden eve nakliyat konusunda danışmaya ihtiyacınız varsa Emsar Nakliyat'a ulaşın.
+90 (212) 515 56 10 | +90 (532) 348 13 46