Florya Evden Eve Taşıma

Hemen Fiyat Teklifi Alın Üstelik ücretsiz!

Eşyaların bulunduğu adres.
Eşyaların taşınacağı adres.

Florya Evden Eve Taşıma

    Emsar Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık, yıllardır nakliyat sektörü üzerinde aktif bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet vermekteyiz ve ana bölgemiz olan İstanbul'da deneyim ve referanslarımız daha fazladır. Kaliteli işçilik, güvenilir ve teknolojinin bizlere sunduğu güncel imkanlar sayesinde müşterilerimize kusursuz bir Florya evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bakırköy'e bağlı olan ve aynı zamanda Küçükçekmece bölgesinin komşusu olan Florya semtinde ağırlıklı olarak, büyük balkonlu, geniş bahçeli, havuzlu evler ve siteler yoğunluktadır. Emsar Nakliyat Florya semtinin ihtiyaçlarını bilmektedir. Nakliyat ve taşımacılık hizmeti verdiği müşterilerine güvenilir bir kapı olmak, taşınırken eşyaları için endişelenmemelerini sağlamak, 'Eşyalarım zarar görürse ?' sorusunu ortadan kaldırmak için nakliye sektörüne yıllarını vermiş profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır.

Florya Evden Eve Taşıma Detayları

Taşınılacak evin ihtiyaçlarının belirlenmesi adına firma yetkilisi bölge hakkında bilgi edinir veya bölgeyi ziyaret eder. Bu işlem sonrasında eşyaların hacimi hesaplanarak kullanılması gereken aracın büyüklüğü ortaya çıkar. Bununla birlikte yaklaşık olarak nakliye işlemi için gerekli ortalama bütçe göz önüne gelmiş olur. Temel olarak ortalama fiyat çıktıktan sonra bunların haricinde ekstra olarak fiyata tabii edilecek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetler; Taşıma Sigortası, Ambalajlama, Kolileme, Askılı Kolileme ve Marangoz gibi özel işlem gerektirecek hizmetlerdir.

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, fiyat bilgisi almak istiyorsanız, evden eve nakliyat konusunda danışmaya ihtiyacınız varsa Emsar Nakliyat'a ulaşın.
+90 (212) 515 56 10 | +90 (532) 348 13 46