Esenyurt Taşımacılık ve Nakliyat

Hemen Fiyat Teklifi Alın Üstelik ücretsiz!

Eşyaların bulunduğu adres.
Eşyaların taşınacağı adres.

Esenyurt Taşımacılık ve Nakliyat

     Esenyurt Evden Eve Nakliyat firması Emsar Nakliyat olarak Esenyurt ilçesinde profesyonel taşıyıcı personel, ekipman ve nakliyeci kamyonu gerektirecek tüm evden eve nakliyat, otis taşıma eşya taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma ve eşya taşıma hizmetleri sunuyoruz. Evden eve nakliyat fiyatlarımızın içinde tüm taşınacak ev eşyalarının özel, kaliteli, ve uygun malzemeler ile ambalajlanarak paketlenmesi dahildir. Kırılacak cam eşyalarınız, tablolar, elektronik eşyalarınız, tüp, mikrodalga gibi eşyalarınız tek tek uygun ambalaj malzemesi ile kaplanarak kutulara yerleştirilmektedir. Ambalajlama ve paketleme işlemini kendiniz yapmak yerine eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi için önemli olan bu işi uzman elemanlarımıza bırakabilirsiniz. Ambalajlanan eşyalarınız türüne göre kutulara, çuvallara, çantalara, battaniyelere, özel hazırlanan ahşap sandıklara yerleştirilir. Firmamız Esenyurtda güvenilir, kaliteli ve hızlı nakliye hizmeti vererek evinizi taşımada sizlere yardım etmekten memnuniyet duyar.

    Yeni evinize ulaştırılacak eşyalarınızın sayıları ve durumlarının denetlenmesi için taşınmadan önce tüm eşyalarınızın envanteri hazırlanır. Sigortalı bir şekilde taşınan eşyalarınızda taşıma sonrası oluşan zararların ve kayıpların belirlenmesi için bu envanterin çıkarılması oldukça önemlidir. Eşyaların zarar görmeden taşınması için ambalajlama oldukça önemlidir. Firmamız ayrıca boşaltma sırasında ağır kolilerin yanlış odaya taşınmaması için bu paketlenen eşyaların üzerine içeriği hakkında bilgi veren etiketler yapıştırmaktadır. Birçok esenyurt nakliyat tirmaları taşıma işlemini eşyaların yeni eve taşınması ile sonlandırmaktadır. Fakat tirmamızın uzman ekibi ambalajları açılan eşyaları sizin belirlediğiniz yerlere yerleştirdikten ve çöp ambalaj malzemeleri topladıktan sonra işini sonlandırmaktadır.
 

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, fiyat bilgisi almak istiyorsanız, evden eve nakliyat konusunda danışmaya ihtiyacınız varsa Emsar Nakliyat'a ulaşın.
+90 (212) 515 56 10 | +90 (532) 348 13 46